Projekt profilaktyczny organizowany przez
Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Orzeszu
„(nie)Bezpieczny Internet”
Szkoła Myślenie Pozytywnego to program certyfikacyjny stworzony i realizowany od 2016 przez Fundację „Instytut Edukacji Pozytywnej”.
Głównym celem Programu w tym roku jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz nauka jak dbać o dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jak on wpływa na nasze funkcjonowanie. Szkoła Myślenia Pozytywnego to roczna przygoda pełna wrażeń, empatii, zrozumienia i pracy nad otwartością, holistycznym dbaniem o zdrowie, o siebie i otoczenie.
W czasie trwania Programu, wspólnie będziemy przechodzić przez różnorodne aspekty wpływające na zdrowie psychiczne zarówno dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych z ich otoczenia.
Laboratoria Przyszłości
„Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz
ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji
kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymały od
państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju
umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży. Kreatywne myślenie oraz obsługa
narzędzi to jedne z podstawowych umiejętności decydujących o rozwoju cywilizacyjnym, gospodarczym
i społecznym. Wzrost innowacyjności oraz rozwój technologiczny spowodował, że
umiejętności matematyczne, w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii są dziś
ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Laboratoria Przyszłości to kolejny krok w stronę
wzmocnienia i uatrakcyjnienia dotychczasowego procesu zdobywania wiedzy i praktycznych
umiejętności w tych obszarach przez uczniów.W ramach Laboratoriów Przyszłości szkoły otrzymały wsparcie finansowe na
zakup wyposażenia technicznego potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności
manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności
myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii
i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy
zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w
życiu codziennym. Pełen zakres wyposażenia możliwego do zakupienia z pozyskanych
środków został ujęty w Katalogu wyposażenia. Katalog zawiera zarówno wyposażenie
podstawowe (które są obowiązkowe dla wszystkich szkół podstawowych) jak i dodatkowe
(dobierane swobodnie przez szkoły).Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne
i pozwolą uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach
innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół
zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.” – strona MEiN.
Nasza szkoła, poza obowiązkowym podstawowym wyposażeniem, zakupiła sprzęt
nagłaśniający, klocki konstrukcyjne, mikrofony nagłowne i dynamiczne, kolumny i statywy.Wrzesień 2022
Na zajęciach z matematyki uczniowie, pracując z zestawami klocków zakupionych
w ramach programu Laboratoria Przyszłości, rozwijali wyobraźnię przestrzenną,
kształtowali umiejętności logicznego rozumowania jak również poznawali bryły
geometryczne oraz rozpoznawali odcinki prostopadłe i równoległe.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosciWe wrześniu na lekcjach informatyki uczniowie wykorzystywali drukarkę 3D zakupioną
w ramach programu Laboratorium Przyszłości do wydruku zaprojektowanej wcześniej płytki z napisem SP3 Orzesze oraz do wydruku próbnego młodego Jody
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosciPaździernik 2022
W przygotowanie akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej włączyli się uczniowie prawie wszystkich klas. Zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości sprzęt nagłaśniający został wykorzystany zarówno przez indywidualnych recytatorów, jak i przez aktorów z klasy ósmej do zaprezentowania zabawnego skeczu.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosciZe środków rządowego programowi #LaboratoriaPrzyszłości został zakupiony zestaw BECREOkit. Dzięki niemu uczniowie zostają wprowadzeni krok po kroku w tajniki programowania. Aplikacja BeCreo wyposażona w przyjazny interfejs pozwala uczniom samodzielnie zaprogramować znajdujące się tam mikrokontroler oraz różnego rodzaju czujniki.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Zajęcia indywidualne to jedna z form działań szkoły wspierających uczniów. Praca w czasie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych czy terapii pedagogicznej pozwala uczniom na utrwalanie posiadanych umiejętności i nabywanie nowych kompetencji. Jest też doskonałą formą rozwijania zdolności, rozbudzania wyobraźni i kreatywności. A sukces zawsze wpływa pozytywnie na naszą samoocenę. Dzięki klockom zakupionym w ramach programu Laboratorium Przyszłości, zajęcia te są jeszcze bardziej atrakcyjne dla uczniów.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosciListopad 2022
Podczas akademii z okazji Święta Niepodległości wykorzystano sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach programu Laboratorium Przyszłości w celu odtworzenia recytacji wierszy i pokazu krótkiego przedstawienia w wykonaniu uczniów kl.3a i kl.6 oraz zaprezentowaniu patriotycznych piosenek w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego kl.1-3.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Grudzień 2022
6 grudnia odbył się Szkolny Konkurs Mikołajkowy. Uczestniczyły w nim wszystkie klasy.
W konkurencjach użyto sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach programu Laboratorium Przyszłości. Ze sprzętu korzystali nauczyciele oraz uczniowie. Wykorzystano kolumny nagłaśniające, mikrofony oraz mikroporty.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosciStyczeń 2023
W tym roku po raz dwudziesty drugi w naszej szkole działał Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29 stycznia wolontariusze wyszli na ulice całego Orzesza, żeby spotkać się z mieszkańcami i kwestowali na rzecz 31 Finału WOŚP. Jednak kwesta to nie było jedyne działanie naszego Sztabu w czasie tegorocznego Finału. Puszki stacjonarne w sklepach i firmach, aukcje Allegro, bufet, loteria pozwoliły zwiększyć znacząco kwotę zebraną przez wolontariuszy. Dzięki temu zebraliśmy niewiarygodną kwotę prawie 56 tysięcy złotych! Wszystkim Państwu ogromnie DZIĘKUJEMY!!!. Działania Sztabu wymagają podjęcia wielu aktywności formalnych i organizacyjnych. Dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości - laptop, nagłośnienie, aparat fotograficzny - całą imprezę zrealizowaliśmy bez przeszkód.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosciLuty 2023
(NIE)BEZPIECZNY INTERNET
- pod takim hasłem 28 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Orzeszu - Zawadzie odbyła się debata młodzieży. Wzięli w niej udział uczniowie klas piątych, szóstych i ósmych. Debata była jednym z działań podjętych w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu obchodzonego 7 lutego 2023.
Spotkanie rozpoczęło się od zaangażowania wszystkich uczestników projektu, którzy musieli zastanowić się w jaki sposób i czy w ogóle, chronią siebie i swoje dane w sieci. W tym czasie publiczność wzięła udział w ankiecie dotyczącej zagrożenia uzależnieniem od Internetu. W czasie debaty młodzi ludzie wykazali się dużą wiedzą, znajomością tematu i zaangażowaniem. Argumenty były rzeczowe, przemyślane i dobrze uzasadnione.
Nie pozostawały suchymi faktami, ale w wielu wypadkach wynikały z własnych doświadczeń. Uczniowie dyskutowali ze sobą, przekonywali się nawzajem, nie pozostawili kontrargumentów bez odpowiedzi. Świadczy to o wadze podjętego tematu i poważnym potraktowaniu go przez młodzież. Na pewno nie uzgodniliśmy wspólnego stanowiska, nie przekonaliśmy się do jednej racji, bo takiej nie ma. Internet jest dzisiaj czymś, czego nie da się odłączyć i zastąpić czymś innym. Wyłącznie od nas samych zależy czy będziemy bezpieczni surfując po sieci. Tylko wiedza, odpowiedzialność i rozsądek pozwolą na zabezpieczenie się przed zagrożeniami związanymi z Internetem i na bezpieczne korzystanie z wszystkich jego możliwości.
Cała impreza była prowadzona dzięki sprzętowi nagłaśniającemu i audiowizualnemu zakupionemu w ramach programu Laboratorium Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosciMarzec 2023
Uczniowie klasy 8 wykorzystując wyposażenie zakupione dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości budowali obwody elektryczne. Żarówki, przełączniki, silniki elektryczne też mogą być fajne
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosciKwiecień 2023
Program Labolatorium Przyszłości skupia swoje działania na rozwijaniu tych zdolności u uczniów, które mogą pomóc im w przyszłości np. w nauce automatyki czy robotyki. Lutowanie to jedna z podstawowych umiejętności dla każdego, kto zajmuje się elektroniką. To łączenie ze sobą elementów za pomocą gorącego spoiwa cynowego. Dzięki programowi nasza szkoła ma lutownicę. Na lekcjach techniki młodzież uczyła się z ciekawością i zaangażowaniem obsługi lutownicy, łączenia przy jej pomocy różnych elementów. Może nie każdy zawodowo będzie miał kontakt z elektroniką, ale na pewno umiejętności ta przyda sie wielu osobom np. w czasie domowych napraw czy majsterkowania.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Maj 2023
We wtorek odbył się w naszej szkole XIII Powiatowy Konkurs Kulturoznawczy o krajach anglo-i niemieckojęzycznych. W konkursie wzięli udział uczniowie 8 szkół z terenu powiatu mikołowskiego. Pierwsze miejsca zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Mikołowie. Nasi uczniowie zajęli miejsce drugie. Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział. Konkurs został przeprowadzony z uzyciem sprzętu nagłaśniającego zakupionego w ramach programu Laboratorium Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Czerwiec 2023
Dzień Dziecka w klasach 1-3
Swoje święto wszystkie dzieci rozpoczęły od niespodzianki na sali gimnastycznej. Tam nauczyciele wraz z p. Markiem przygotowali dla nich specjalny występ pt. "Rzepka". Następnie udaliśmy się na boisko. Świetną zabawę uświetniły nam przepyszne lody to był wspaniały dzień. Dzień Dziecka został przeprowadzony z uzyciem sprzętu nagłaśniającego i fotograficznego zakupionego w ramach programu Laboratorium Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Wrzesień 2023
Międzynarodowy Dzień Głośnego Czytania
Międzynarodowy Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest 29.09, my jednak świętowaliśmy dzisiaj głośno i z podziałem na role czytając uczniom klas 1 -3 książkę "Urodziny Puchatka". Akcję zaliczamy do udanych. Międzynarodowy Dzień Głośnego Czytania został przeprowadzony przy użyciu sprzętu nagłaśniającego zakupionego w ramach programu Laboratorium Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Grudzień 2023
Rodzinny Turniej Gier Planszowych
Rodzinny Turniej Gier Planszowych w SP3 w Zawadzie to już tradycja. To popołudnie, to nie tylko czas rywalizacji zaangażowanych graczy - choć chińczyk, dobble czy eurobusiness mogą rozgrzać do czerwoność - ale przede wszystkim czas spędzony wspólnie z mamą, tatą, babcią, dziadkiem.... To chwila zatrzymania się, uśmiechu i pozytywnych emocji niezależnie od wyniku. Bezcenny czas! Podczas turnieju korzystaliśmy z sprzętu nagłaśniającego zakupionego w ramach programu Labroatorium Przyszłości. Nagrodami dla najlepszych oczywiście byly planszówki - w końcu to turniej, ale każdy z uczestników został też obdarowany upominkami ufundowanymi przez UM w Orzeszu. Dziękujemy Państwu, że byliście z nami dzisiaj. I do zobaczenia za rok
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Kwiecień 2024
Międzyszkolna DEBATA Młodzieży (nie)Bezpieczny Internet.
- pod takim hasłem 24 kwietnia odbyła się w Szkole Podstawowej w Orzeszu-Zawadzie
DEBATA Młodzieży (nie)Bezpieczny Internet. Zaprosiliśmy do udziału przedstawicieli
klas 7 i 8 wszystkich orzeskich szkół. Razem było prawie 80 młodych ludzi, którzy
zastanawiali się nad korzyściami i zagrożeniami „bycia w sieci” w różnych obszarach.
Spotkanie rozpoczęło się od zaangażowania wszystkich uczestników projektu w grę
TAK/NIE, podczas której musieli podjąć decyzję, po której stanąć stronie odpowiadając na
pytania związane m.in. z relacjami, zagrożeniami i korzyściami serfowania w Internecie,
Po grze aktywizującej, młodzież wybrała spośród siebie reprezentacje uczniów każdej szkoły.
Losowo zostali oni przydzieleni do grup debatujących: KORZYŚCI i ZAGROŻENIA,
których zadaniem było przygotowanie się do aktywnej debaty. Młodzi ludzie z różnych szkół
– którzy spotkali się po raz pierwszy - musieli na początek poznać się i podjąć współpracę w
swoich grupach zastanawiając się nad argumentami mającymi przekonać opcję przeciwną do
swojego stanowiska. Jedna z grup starała się udowodnić, że przebywanie w sieci może być
dawać wiele satysfakcji w różnych obszarach, druga zwrócić uwagę na wynikające stąd
zagrożenia.
W tym czasie publiczność wzięła udział w ankiecie dotyczącej zagrożenia uzależnieniem
od Internetu, której wyniki omówiono na podsumowaniu, ale też miała możliwość
przedstawienie własnych pomysłów - korzyści i zagrożeń związanych z przebywaniem w
sieci nie tylko młodych ludzi. Zoorganizowanie debaty umożiwił sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach programu Laboratorium Przyszłości#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Czerwiec 2024
Zakończenie roku szkolnego
Klasa 7 przygotowała akademię oraz część artystyczną zakończenie roku 2023/24. Uczniowie wspaniiale wystąpili, a zakończenie roku szkolnego zostało przeprowadzone za pomocą sprzętu nagłaśniającego zakupionego w ramach programu Laboratorium przyszłości. Koniec roku szkolnego 2023/2024. Bezpiecznych wakacji!
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Szkoła Podstawowa nr 3 w Orzeszu - Zawadzie w roku szkolnym 2022/2023 otrzymała dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Głównym założeniem Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa jest rozwijanie u dzieci i młodzieży zainteresowania literaturą oraz rozpowszechnienie wśród dzieci czytelnictwa. Ważnym celem programu jest także:
- Zwiększenie atrakcyjności oferty bibliotek szkolnych i pedagogicznych przez zwiększenie udziału nowości wydawniczych w zbiorach bibliotek;
- Wzrost dostępności książek w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych;
- Rozwój współpracy pomiędzy szkołami a bibliotekami publicznymi i bibliotekami pedagogicznymi.
Z radością informuję, że nasze biblioteczne regały zapełniły się bibliotecznymi nowościami zakupionymi w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Wśród zamówionych pozycji znalazły się lektury szkolne oraz książki wybrane przez uczniów z przeprowadzonego sondażu.
eTwinning
eTwinning to społeczność szkolna, gromadząca szkoły i przedszkola z całej Europy (i nie tylko) współpracująca za pomocą mediów elektronicznych. eTwinning to również doskonalenie zawodowe nauczycieli.
Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami – współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę.
Nasze projekty eTwinning:
Projekt profilaktyczny organizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Orzeszu „(nie)Bezpieczny Internet”
Deutsch Plus - Geothe Institut
Dla szkoły
- członkostwo w prestiżowej sieci szkół w Polsce (wyróżnienie plakietką Deutsch Plus)
- współpraca z Goethe-Institut
- patronat Ambasady Niemiec w Polsce
- doradztwo w obszarze wsparcia nauczania języka niemieckiego
- wizyty młodych ludzi z Niemiec w szkole, możliwość kontaktu z „żywym językiem”
- poszerzenie wizerunku szkoły w lokalnych mediach (udział w projektach, obecność lokalnej prasy podczas organizowanych imprez)
Dla uczniów - możliwość udziału w ogólnopolskim konkursie wraz z atrakcyjnymi nagrodami
- udział w jednym z trzech oferowanych projektów ogólnopolskich na temat muzyka, gotowanie, czy ochrona środowiska
- spotkania z młodymi ludźmi z Niemiec
- udział w wymianie uczniowskiej online (e-twinning)
- udział w bezpłatnych lekcja Skype
Nasze warsztaty językowe:
Uniwersytet Dzieci w Klasie - Ja w relacjach. Zrozumiec siebie i innych
Rozwijamy potencjał twórczy i intelektualny dzieci, aby korzystając w pełni ze swoich talentów, wiedzy i możliwości, rozumiały otaczający je świat i potrafiły w nim działać.
- Uczymy współpracy i rozwijamy kompetencje społeczne
- Rozwijamy potrzebę uczenia się przez całe życie
- Kształtujemy umiejętność krytycznego myślenia
- Rozbudzamy w najmłodszych pasję do wiedzy
- Pokazujemy, że każdy może zostać wolontariuszem
- Angażujemy dzieci w poznawanie nauki przez doświadczenie
Porwani przez ekonomię - Warszawski Instytut Bankowości
Pieniądz, koszty, efektywność, zysk, inflacja, emerytury, podatki,… i wiele innych zagadnień ekonomicznych to dzisiaj nie tylko domena ekonomistów czy przedsiębiorców, ale codzienność wszystkich obywateli. Od poziomu naszych kompetencji w tym zakresie zależy zarówno życie prywatne, funkcjonowanie instytucji, w których pracujemy lub działamy, jak i sytuacja gospodarcza całego kraju. Miliony pojedynczych decyzji ekonomicznych podejmowanych codziennie niemalże przez wszystkich Polaków składa się na naszą wspólną efektywność i zamożność. Dlatego powinniśmy – a w zasadzie musimy – podejmować różne kroki zmierzające do podniesienia poziomu wiedzy ekonomicznej. Uczniowie klas ósmych mają możliwość udziału w webinariach dotyczącyh ekonomii.
Akcja menstruacja
Program Akcja menstruacja w naszej szkole.
"TYLKO W POLSCE 54% nastolatek przynajmniej raz nie poszło do szkoły
z powodu okresu. 21% z nich musiało zwolnić się ze szkoły z powodu braku środków higieny menstruacyjnej. 42% kobiet przyznało, że w ich domu miesiączka to temat tabu.”
Taka jest statystyka.
Ale ważniejsze od liczb są nasze dziewczyny
i kobiety. Przystąpiliśmy do programu Akcja menstruacja, żeby zadbać o ich samopoczucie i zminimalizować lęk, który może im towarzyszyć. Umieszczamy pudełka
z produktami menstruacyjnymi w szkolnych toaletach dzięki współpracy z Fundacją Akcja menstruacja. Ważne jest dla nas, żeby każda dziewczyna, każdego dnia czuła się komfortowo.
Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej – zapraszamy na stronę:
WOŚP
Szanowni Państwo!
Z dumą informujemy, że Sztab #631 w Szkole Podstawowej nr 3 w Orzeszu - Zawadzie rozpoczął swoja działalność!
33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra 26 stycznia 2025! „Gramy dla onkologii i hematologii dziecięcej”.
Dlaczego onkologia i hematologia dziecięca?
Choroby nowotworowe to druga, zaraz po wypadkach, najczęstsza przyczyna zgonów dzieci
w Polsce. Rocznie na raka zapada około 1 100 dzieci, z czego 3 000 pozostaje w trakcie intensywnego
leczenia. Wraz z rozwojem onkologii, liczba wyleczeń wzrosła do ponad 80%, co stawia Polskę na równi
z krajami Europy Zachodniej czy Stanami Zjednoczonymi.
Leczenie nowotworów dziecięcych wymaga jednak olbrzymich nakładów sprzętowych
i diagnostycznych.
33. Finał WOŚP to kolejny krok w walce o zdrowie dzieci w Polsce. Już 26 stycznia 2025 roku zagramy dla
18 oddziałów dziecięcych, 17 hospicjów, 5 ośrodków neurochirurgii onkologicznej, 6 ośrodków chirurgii
onkologicznej oraz 4 zakładów patomorfologii. Dzięki zebranym środkom możliwe będzie zakupienie
najnowszego sprzętu diagnostycznego, który pomoże lekarzom w walce z nowotworami i innymi ciężkimi
chorobami hematologicznymi u dzieci.
Zrobimy wszystko – jak co roku - żeby wspólnie z Państwem wesprzeć ten cel.Ekipa Sztabu #631😊 w Orzeszu-Zawadzie
Zapraszamy wszystkich chętnych Państwa do współpracy!
kontakt: 32 2215271, mail: sp3@orzesze.pl
link do strony wośp:
https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/onkologia-i-hematologia-dziecieca-celem-33-finalu-wospSzanowni Państwo!
Z dumą informujemy, że Sztab #631 w Szkole Podstawowej nr 3 Orzeszu - Zawadzie
rozpoczął swoja działalność!
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra 28 stycznia 2024!„Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.
Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra! OK!”.32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu
do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach
pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.
Zrobimy wszystko – jak co roku - żeby wspólnie z Państwem wesprzeć ten cel.
Zapraszamy wszystkich chętnych Państwa do współpracy!Ekipa Sztabu #631
kontakt: 32 2215271, mail: sp3@orzesze.pl
link do strony wośp: https://www.wosp.org.pl/final/32-final31 Finał WOŚP już za nami!
KOCHANI! Dziękujemy!
To jedyne, co możemy zrobić – właśnie podziękować😊
Każdemu z Państwa, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do
działań naszego Sztabu działającego w SP3 w Orzeszu-Zawadzie
już od 22 lat.
Na konto Fundacji WOŚP z naszego miasta trafiło w tym roku z Finałowej zbiórki 55 968,26
złotych!
Jest to kwota z puszek wolontariuszy, puszek stacjonarnych, naszych sztabowych aukcji Allegro
WOŚP i sztabowej eSkarbonki.
Dziękujemy wszystkim WOLONTARIUSZOM ze wszystkich orzeskich szkół i OSP Jaśkowice,
którzy w Finałową niedzielę 29. stycznia - jak co roku - wyszli na ulice naszego miasta i tam
spotkali się z Państwem, a najwięcej w swojej puszce przyniósł do Sztabu Adrian Madeja z SP1
– niecodzienne 3706,57 złotych😊))).
Podziękowania dla każdego z Państwa, kto wrzucił do puszek wolontariuszy choć przysłowiową
złotówkę, kto przyjął puszkę do swojej firmy, sklepu, przekazał przedmioty na aukcję, loterię,
podarował smakołyki, licytował w naszych aukcjach, pomagał czy też wsparł nasz Sztab
w jakikolwiek inny sposób. Jest Państwa tak wielu!!!Kochani! – nic nie wydarzyłoby się bez Was!
Ekipa Sztabu #631 w Orzeszu-Zawadzie DZIĘKUJE!!!
30 Finał
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał w niedzielę 30 stycznia 2022 rokuPrzejrzyj na oczy. Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
46 658,15 złotych!
- tyle przekazaliśmy jako Sztab #631 w Orzeszu - Zawadzie
w ramach 30. Finału do Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.DZIĘKUJEMY!!! Wolontariuszom ze wszystkich szkół w Orzeszu, każdemu
z Państwa, kto wrzucił do puszek wolontariuszy, e-Skarbonki, przyjął puszkę do swojej firmy, przekazał przedmioty na aukcję, loterię, podarował ciasta, pracował w sztabie czy też wsparł działania Sztabu w jakikolwiek inny sposób. Dziękujemy osobom prywatnym, firmom pracownikom OK BS w Ornontowicach i w Orzeszu, Policji w Orzeszu